ART / Etchings etc / Colour etching 13567008
nr 1356 7008
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 90/150, Haskel 151. Unframed. Sheet: ca 50x60,
COLOUR ETCHING, Signerad, numrerad 90/150, Haskel 151. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x60 cm
700
SEK 300
Monday October 26 2020
at 19:30:56
24/10 08:35:47
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander